Mostrant resultats per "Música" (798 resultats)

Activitats

#NoDjSessions: Nancy Anemica

#NoDjSessions: Drumbass

#NoDjSessions: Vanesa Martínez

Concert: Cicle #Demo amb Zick & Soul

Concert: #Demo amb Borja&Judit

Concert: #Demo amb Venturi

Concert: El Último Vecino + Cala Vento + The Last 3 Lines

Presentació #Almeuritme

Concert: Cicle #Demo amb Proyecto Toyiyo

Festa de la Cervesa: Ljubliana & the Seawolf +La Banda Biruji + Sergi Shine + Meow [aka Dj Nu] + Dj Sayessol

Concert: #Demo amb Sittar Green

#NoDjSessions: Conxita Herrero

Cinema i música: The Electric House i One Week amb Z23

Cinema i música: "The Immigrant" i "Tango Tangles" de Charles Chaplin amb Enric Pascual i Alfred García

Cinema i música: "Bumping into Broadway" i " Two-Gun Gussie" de Harold Lloyd amb "Guateque Guatemalteca y La Orquesta del Silencio"

Cinema i música: "Leave'em Laughing" de Laurel & Hardy i "Le Locataire Diabolique" de Georges Méliès amb YAK42

Concert: Cicle #Demo amb Los Majer's

Concert: Miquel Talavera (Power Trio)

Concert: Sr.Chinarro + Ran Ran Ran

Concert: Black Lotus + Flame at Sunrise + MitrofanX

Micro Obert

Concert: Neleonard + Tronco + Vestby

concert: Jack's Sons

Nit de Carnaval amb Dalton Bang

Concert: Atom Rhumba + La Plata

IV Concert Solidari de La Fundació Rubricatus amb Blue Majers

Concert: Christina Rosenvinge

#4Raons: The Crab Apples

Concert: Siesta + Clarens

Concert El Pot Petit (sessió 12 h)

Concert de Reggae per xics - The Penguins: Ballant damunt la Lluna

Concert: Monton Fiestao

Escarxofa&Jazz 2019

Concert: Ljubliana & The Seawolf / Howlin' Psycho

Concert: LaBandaTonPare

Concert: Recycled J + Alea Fellas

Jam Session Conduïda per: Carlos Sáez

Decade of Agression + Cruz + Atonement

La Nit dels Músics Vivents III - La resurrecció del cassette amb The Txandals i els dj's RhaX y Rurs

Paula Grande

concert: Sofia Viola

Concert: Fernando Alfaro (Dark Folk Trio) + Moves

Concert: Sinciders + Peinga Rayo y Las Aeromozas

Jam Session conduïda per Elena Grueso i Eva Soler

Concert: Revolbert

concert: Bitxe

Nit de Nadal a la Capsa

Cap d'Any a La Capsa

Concert: Southern Harmony Band ( tribut The Black Crowes)

Festival: AforesFest'19

Concert El Pot Petit (sessió 17 h)

#NoDjSession: DJ Junior

Concert: Nico Roig

#NoDjSession: Sandra Daza

Concert: #Demo Trainer amb Mister 8 i Losers

Concert: #Demo Trainer amb Vestby

#NoDjSession: CO-creativa

Concert: #Demo amb My Funny Valentine

#NoDjSession: Maldita Catastrófica

Concert: #Demo Virtual

#NoDjSession: Óscar Hidalgo

Concert: #Demo amb Melting State

#NoDjSession: Julia Cáceres

Concert: Xavi Mata

Concert: Pau Vallvé + L'Espiadimonis

Concert: Ànima Groovera

#4Raons Primavera

Jam Session

Jam Session

The Pinker Tones: Rolf & Flor a Londres

Stereoparty: Viva Suecia + White Bats

Músiques al Parc: Martirio

Havaneres amb el grup Els Cremats i rom cremat

Havaneres i rom cremat amb Neus Mar

Havaneres amb el grup Les Anxovetes i rom cremat

Havaneres amb el grup Bergantí, i rom cremat

Nits a l’estació: Pelukass

Nits a l’estació: Mercadonna Summer Dj's

Nits a l’estació: Los Toreros Muertos

Nits a l’estació: Dj Pimp

Nits a l’estació: Tremenda Jauria

Nits a l’estació: Macaco + Siniestro Total + La Glamour Band + DJ Sergi Shine

Nits a l’estació: Bebe

Nits a l’estació: Manel + Doctor Prats + Sergi Domene (Flaix FM)

Nits a l’estació: El Arrebato - Kiko Veneno - ​​​​​​​Pratlessons DJ set - Pachucos

Nits a l’estació: Brisa Fenoy

Nits a l’estació: Bejo

Concert de la Banda de Música del Prat

Concert de Festa Major de la Banda de Música del Prat

Concert de la Banda de Música del Prat

Concert de la Banda de Música del Prat

Festival Meló_dia

1er CercaDansa: Cercavila de balls populars i concert vermut

Concert vermut de pre-Festa Major amb el grup de folk Julivert de Torrendembarra

Presentació de les músiques de Picacrestes

Dinar popular i animació de sobretaula

Als arbres: Luigi Loco

Als arbres: Màgia de prop

Músiques al Parc: Meló_dia

Músiques al Parc: Meló_dia